Handmade-Hub UA запустили проєкт Stvoreno. — міжнародний магазин українських товарів з історією

Handmade-Hub UA запустили проєкт Stvoreno. — міжнародний магазин українських товарів з історією

Stvoreno. – це онлайн-магазин українських товарів, що орієнтований на американських покупців. Розмістити свої товари на сайті можуть хендмейд-виробники, зокрема таких категорій товарів, як:

  • вироби зі шкіри;
  • декор для дому;
  • одяг;
  • дитячі товари;
  • зоотовари;
  • автентичні українські товари.

Це ті ніші, що є особливо популярними на західному ринку.

Stvoreno. привертає увагу світу до України

Мета Stvoreno. – поділитися зі світом неповторною естетикою, як нашої давньої культури та традицій, так і сучасних предметів повсякденного вжитку через унікальні товари українських виробників. Тим самим повсякчас нагадувати іноземній аудиторії про нашу країну та війну, яку ми ведемо в інформаційному напрямку також.

«З початком повномасштабної війни ми бачили, як важливо привернути увагу цивілізованого суспільства до нашої країни. А зважаючи на досвід та експертність компанії Handmade-Hub рішення було логічним — популяризувати українських виробників на міжнародному ринку через онлайн-магазин.» — зазначає авторка проєкту Оксана Темірбаєва.

Спершу заробляє сам виробник, а тільки потім – Stvoreno. 

Для українських виробників це чудова нагода безоплатно протестувати виведення свого товару на міжнародний ринок. А якщо вони вже там присутні – отримати додатковий канал збуту. 

На сайті розміщуються фото товарів, які надає виробник. Ціна встановлюється на основі середньої вартості даної категорії товару на міжнародному ринку — цей прайс значно вищий, ніж пропонується українським покупцям.

Після продажі на Stvoreno. виробник отримує оплату в повному обсязі та надсилає свій товар покупцю. Також команда проєкту супроводжує процес доставки.

І тільки після того, як товар в покупця, а кошти у виробника, Stvoreno. отримує свою частку – 25% від вартості товару.

За просування товару теж відповідає Stvoreno.

В ці 25% також входить вартість просування, а саме:

  • публікації товарів в соцмережах проєкту;
  • таргетована реклама;
  • Google-реклама;
  • SEO-просування.

Над цим працюють партнери проєкту, що знаходяться безпосередньо в США.

Як зауважив власник компанії Вадим Чадюк: «Ми масштабуємо свій досвід роботи в світовому e-commerce. І завдяки цьому даємо можливість українським підприємцям заробляти на міжнародному ринку не покидаючи Україну. Також цей проєкт – це легка можливість для підприємців протестувати вихід на міжнародний ринок, адже виробник оплачує наші послуги тільки після того, як заробить сам!»

Кожен бренд — це історія

На початок 2024 року магазин налічує 16 брендів, серед яких є такі автентичні виробники як GNIZDO, Vish, Pakabone та інші.

Також на Stvoreno. розміщені історії кожного бренду, адже за будь-якою справою стоїть людина.

Проєкт активно розвивається та відкритий до пропозицій від виробників. Заповнити заявку для співпраці можна тут.

Компанія Handmade-Hub UA з 2018 року займається розвитком магазинів українських підприємців на міжнародному ринку. Має експертність у просуванні на Etsy, Amazon, Shopify та інших маркетплейсах. Завдяки цьому українські виробники мають можливість отримувати дохід від іноземних покупців, масштабувати свій бізнес та створювати нові робочі місця, що є дуже важливим для економіки країни. А особливого значення це набуло в умовах повномасштабної війни.

Тож проєкт Stvoreno. — це використання багаторічного досвіду компанії для виведення українського хендмейд-виробництва на світовий рівень.

Про проєкт: https://cutt.ly/jwKgCLAR

Пропозиція для виробників: https://cutt.ly/MwKgBgwq

Контакти для звʼязку: https://t.me/oktem, hello@stvoreno.com 

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...