Імпорт з Handmade-Hub UA: нові можливості для бізнесу

Імпорт з Handmade-Hub UA: нові можливості для бізнесу

Handmade-Hub UA запускає послугу імпорту товарів. Оформлюйте доставку товарів з інтернет-магазинів США та Польщі, а наш партнер DHL забезпечить їх швидку та надійну доставку безпосередньо в Україну.

В чому переваги покупок за кордоном

Війна сильно обмежила можливості постачальників сировини та матеріалів. Тож з імпортом Handmade-Hub UA ви зможете купувати матеріали для своєї продукції безпосередньо у виробників, отримуючи доступ до ширшого асортименту та нижчих цін.

Також для експортерів ця послуга допоможе зручно та швидко повертати посилки у разі відмови від отримання. Так ви не будете втрачати гроші та утилізувати свої вироби, натомість отримаєте можливість перепродати готовий товар.

Переваги імпорту з Handmade-Hub UA

Ми пропонуємо спеціальні умови для наших клієнтів, забезпечуючи вигідні ціни. Оформлюйте доставку через особистий кабінет Handmade-Hub UA, наша служба підтримки повністю супроводжує та контролює процес доставки товару, в тому числі й співпрацю з митним брокером для розмитнення ваших посилок.

Вартість імпорту з Handmade-Hub UA

Ціна доставки з-за кордону для посилки до 0,5 кг буде складати $81,71 з Європи та $107,08 з США або Канади. Вартість доставки з США для посилки вагою 1 кг буде складати $117.30, з Європи — $94.02 грн. 

Ми пропонуємо гнучкі умови співпраці та відкриті до ваших пропозицій.

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...