Платіжна система Payoneer — робота з Etsy Payments в Україні

Платіжна система Payoneer — робота з Etsy Payments в Україні

Повноцінне повернення Etsy в Україну викликало справжній бум цікавості до платіжної системи Payoneer. Ми вирішили не ґрунтуватися на здогадках або плітках, і взяли інтерв’ю у Даніеля Небеснюка, представника компанії Payoneer, та обговорили питання про співпрацю цієї платіжної системи з Etsy Payments та її вплив на український ринок. 

Розкажіть, як ви розпочали співпрацю з Etsy Payments?

Головною силою Payoneer є люди — команда та ефективний Топ-менеджмент. Ми міжнародна компанія, тож наші представники працюють по всьому світу. Україна не виключення, локальний офіс добре розуміє кон’юнктуру ринку, аспекти ведення бізнесу, особливості оподаткування та потреби, які є в підприємців.

Україна — країна талановитих людей, які виготовляють унікальну авторську продукцію, що користується неабияким попитом. Тому ми розуміли, що на українському ринку є запит на доступ до найбільшого маркетплейсу хендмейд товарів у світі. 

Користувачі Payoneer вже знають, що завдяки нашому сервісу вони можуть отримувати доступ до найкрутіших реквізитів світу в Citibank та Barclays для роботи з міжнародними контрагентами. Замовляти картки Mastercard, отримати винагороду за роботу через платформи UpWork або Fiverr, гроші за здачу житла в оренду через Airbnb та доходи зі свого онлайн магазину на eBay (нагадаємо, що Payoneer має ексклюзивне партнерство з маркетплейсом), Amazon та Walmart. Так само сталося і з Etsy.

Як проходить співпраця з Etsy?

Щоб зробити висновки, нам потрібно більше часу та статистичних даних. Однак вже можна точно сказати, що ця співпраця корисна для обох сторін і позитивно впливає на розвиток економіки України.

Інформація з сайту Etsy

Ми співпрацюємо з Payoneer, визнаним глобальним процесором платежів, щоб допомогти продавцям отримувати платежі безпечно та безпечно в Таїланді, Україні, Японії, Індії, Чилі, Аргентині та Перу. Коли ви реєструєтеся в Etsy Payments, вам буде запропоновано або зареєструватися в Payoneer, або підключити наявний обліковий запис Payoneer. Після того, як ви зареєструєтесь, Etsy зазвичай щотижня в понеділок перераховуватиме будь-які доступні кошти з ваших продажів на ваш обліковий запис Payoneer, і ви зможете зняти ці кошти в бажаній валюті. 

Які подальші плани на співпрацю між Payoneer та Etsy?

Ми стоїмо на самому початку цього шляху співпраці, тож ми відкриті до всіх можливих партнерств та інтеграцій, якщо це потрібно кінцевим користувачам та відповідає запитам ринку. 

Ми маємо багато планів та й точно є багато чого, що можна реалізувати. Це й розвиток з точки зору функціоналу інтеграції, з точки географії і так далі. В будь-якому випадку, процес довгий і перспективний, оскільки на «нетехнічній» стороні інтеграцій, ми маємо дотримуватись ліцензій, вимог регуляторів та локальних законодавств.

Чи планує Payoneer інтегруватися в українську фінансову систему?

Payoneer уже доставляє платежі в Україну, співпрацюючи з місцевими банками та інтеграціями з популярними додатками. Користувачі додатків Mono та Privat24 вже користуються всіма перевагами нашої інтеграції і власне партнерства з цими, безумовно, найбільшими банками України. Це дозволяє клієнтам з України отримувати кошти та здійснювати операції в зручний для них спосіб.

Усі ці кроки спрямовані на поліпшення сервісу та забезпечення зручності для користувачів Payoneer в Україні.

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...