Покрокова інструкція з відкриття магазину на Etsy

Мрія будь-якої людини – заробляти гроші роблячи те, що вона любить. І, якщо ви створюєте щось унікальне своїми руками, то найбільший онлайн майданчик з продажу хендмейду чекає на вас. Замислюючись відкрити свій магазин і намагаючись розібратися як це зробити, ви могли зустрічати різні відгуки про роботу на майданчику, як легко чи як важко продавати на Etsy, які величезні або дуже маленькі гроші можна заробляти. Працюючи з магазинами на Etsy щодня, ми рішуче підтверджуємо, що всі ці варіанти можливі, і що результат залежить лише від вас.

Реєструйся на сайті Handmade-Hub і ми допоможемо з відкриттям магазину на Etsy.

Перший крок на шляху до мрії – це відкриття свого магазину. Наша головна порада – підготуйтеся до реєстрації. Відкривши магазин, ви отримаєте тимчасову перевагу у органічній видачі товарів і буде образливо впустити цю можливість. Ми підготували для вас чек-лист, що варто зробити ДО реєстрації на маркетплейсі Etsy.

Зробіть гарні фотографії товару

Etsy, це майданчик де багато конкурентів, ваше завдання виділитися і показати, що саме ваш товар кращий за всіх, за допомогою однієї великої фотографії та інших дев’яти, де ви повинні продемонструвати переваги, красу, зручності, м’якість тканин, варіанти кольорів і т.д. Для старту підійдуть фотографії, зроблені в домашніх умовах на телефон, головне підійти до справи з бажанням зробити добре. Пошукайте приклади, які вам подобаються, у конкурентів та у соціальних мережах. Спробуйте повторити щось подібне, спочатку можливо буде важко, але згодом виходити буде не гірше ніж у креативних фотографів.

Виберіть посередника для отримання платежів

Важливий пункт для всіх, хто продає з країн, куди не хоче приходити PayPal – найпопулярніша електронна платіжна система в Америці. Там же знаходиться основна частина клієнтів Etsy, тому PayPal вам необхідний. Україна – країна можливостей і тут легко можна знайти посередника за важливими моментами – розцінки, супутні послуги, відмінна техпідтримка. Введіть запит та почитайте відгуки про основні компанії, які пропонують свої послуги. Виберіть для себе найбільш відповідного.

Розрахуйте вартість вашого товару

Знадобляться наступні розрахунки:

  • собівартість – скільки вам дійсно обходиться виробництва вашого товару;
  • додайте комісії, які візьме Etsy – комісію з продажу та 20 центів за кожен виставлений товар;
  • додайте комісії, які візьме посередник із прийому платежів;
  • закладіть вартість загублених посилок, які доведеться в деяких випадках пересилати за свій рахунок, і на ті випадки, якщо помилитеся з кольором, розміром, і вам потрібно буде за свій рахунок відправити безкоштовний виріб (так буває, просто закладіть певну суму на такі форс мажори та розбийте на всі товари);
  • Закладіть суму на рекламні компанії, що теж розподіляється на всі товари;
  • Додайте відсоток прибутку, який хотіли б отримувати.

Перевірте, наскільки ваш товар конкурентний з такою ціною по відношенню до аналогічних товарів.

Прорахуйте вартість доставки вашого товару

Упакуйте ваш товар, зважте, виміряйте габарити і прорахуйте на сайті Укрпошти за допомогою калькулятора скільки коштуватиме доставка, наприклад, у США, і про всяк випадок до Австралії (зазвичай це найдорожчий напрямок, дізнаєтесь максимальну вартість доставки). Продзвоніть кілька перевізників або тих самих посередників по прийому платежів, багато хто з них пропонує послуги доставки, прорахуйте з ними вартість. Можливо, вам буде вигідно відправляти товар швидкісними доставками або відправкою на склад посередника в Америці з подальшим відправкою клієнту. Такі варіанти можуть стати вашою конкурентною перевагою і цим дати кращий старт для вашого товару.

Прочитайте статтю з оформлення лістингу

В інтернеті безліч інформації, як оформляти товар на Etsy, можливо не все буде відразу зрозуміло, але загальне розуміння про ключові слова, теги та хороший опис товару потрібно мати відразу. Не хвилюйтеся за те, що інформації надто багато, на цьому етапі потрібне загальне розуміння.

Підготуйте історію про себе

На Etsy є розділ про магазин, де ви можете написати історію про себе і як дійшли ідеї створення магазину. Пишіть просто, пишіть про себе та від себе. Це завжди викликає довіру. Погано знаєте англійську – пишіть простими фразами і перекладіть за допомогою Google. Зробіть кілька фотографій процесу виробництва, робочого місця, гаражу, складу інструментів, коробочок з бісером, можете покликати членів сім’ї для позування. Пізніше ці фотографії додадуть чарівності та надійності магазину.

Після виконання цих пунктів, можна переходити до самої реєстрації, щоб допомогти впоратися з цим кроком, ми підготували інструкцію в картинках як зареєструвати свій магазин.

Інструкція 1

Тепер добре зайнятися оформленням магазину, щоб клієнти розуміли, що ви тут серйозно та надовго.

Інструкція 2

Завжди є що доповнити, і Etsy це живий організм, який регулярно вносить зміни, тільки встигай підлаштовуватися, ми не змогли вмістити в одну статтю все і в планах зробити оглядові статті з цікавих і важливих пунктів роботи на Etsy (і не тільки). Пишіть і ставте питання до служби підтримки Handmade-Hub, наша команда апгрейду буде рада вам допомогти.

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...