Українські подкасти про E-Commerce та бізнес-тематику

В заторі, по дорозі на роботу, на пробіжці чи за прибиранням, або готуванням їжі – споживати гідний контент можна будь-коли. Тож підготували для вас добірку подкастів, що допоможуть бути в темі української сфери бізнесу, надихатися історіями найкращих.

І вчитися на їх посилках також 🙂

Вйо до списку!

  1. Як вам вдалося

Подкаст Єлизавети Бордунової, головредки медіа Vector. На вересень 2023 записується вже третій сезон подкасту, де Ліза спілкується із представниками креативних бізнес-індустрій про життя, цінності, розвиток та факапи бізнесу.

  1. По вуха у бізнесі

Хочете підслухати діалоги із топами провідних українських та міжнародних компаній? Вмикайте цей подкаст, що створений Європейською Бізнес Асоціацією – найбільшим бізнес-об’єднанням в Україні.

  1. Дій. Подкаст про бізнес

Подкаст, що має вже 138 епізодів, де підприємці діляться своїм досвідом запуску бізнесу.

  1. Бесіда про бренди

Якщо цікавитесь маркетингом, вражаючими історіями та сміливими комунікаціями – рекомендуємо цей подкаст! Тут ви почуєте, як одні бренди топили інші, про (не)чесність креативних агенцій, як пов’язана психологія та піар і багато інших, цікавих тем.

  1. Запали цілі

Подкаст створений бізнес-аналітиком Романом Кошовським, де ви доступною мовою почуєте про інвестиції, фінансову грамотність, розумне цілепокладання, а також про грамотну побудову власного життя.

Подкасти – це чудовий формат для тих, кому все ніколи, щоб почитати/подивитись щось цікаве та корисне. Тож оточуйте себе гідним  контентом та розвивайте свій бізнес та себе, як особистість!

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...