Центр Дія.Бізнес у Рівному та Handmade-Hub UA підписали меморандум про співпрацю

Центр Дія.Бізнес у Рівному та Handmade-Hub UA підписали меморандум про співпрацю

Центр Дія.Бізнес у Рівному та Handmade-Hub UA запускають новий, проєкт для підприємців Рівненщини. В межах проєкту керівниця Центру Дія.Бізнес Ольга Горкавчук та Микола Серветник, керівник відділу Upgrade компанії Handmade-Hub UA підписали меморандум про співпрацю. Спільний проєкт має назву «Експорт 360°» та в його рамках стартує інноваційний e-commerce-курс «Старт в e-comm. Etsy». 

Він має на меті підтримку розвитку рівненських підприємців, допомогу в масштабуванні їх бізнесів на міжнародний ринок та забезпечення продуктивного нетворкінгу. 

Курс полягатиме у проведенні серії щотижневих бізнес-зустрічей на базі Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Рівному із практичними компонентами, що допоможуть покроково вивести бізнес на платформу Etsy.

Форма передреєстрації за посиланням

Кількість учасників обмежено.

Курс «Старт в e-comm. Etsy» реалізовується Центром Дія.Бізнес у Рівному у співпраці із Handmade-Hub UA, компанією повного циклу, що допомагає українським виробникам та підприємцям масштабувати свої бренди на міжнародний онлайн-ринок в рамках регіонального експортного проекту «Експорт 360°».

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...