Порівняння груп платників єдиного податку

Продовжуючи тему ФОПів, компанія Handmade-Hub підготувала порівняльну таблицю груп платників Єдиного податку для хендмейдерів. Наші користувачі займаються виробництвом та інтернет торгівлею, тому ми зробили порівняння між 2 і 3 групами. Дивіться таблицю нижче.

Для 1 групи ФОП є обмеження за видами діяльності — можна торгувати тільки на ринках і надавати побутові послуги населенню.Також, підприємці з цією групою не мають права займатися зовнішньоекономічною діяльністю, тому 1 група єдиного податку не підходить нашим користувачам.

ФОП 2-ї групи. Можуть експортувати-імпортувати товари за зовнішньоекономічними контрактами, крім заборонених товарів на цій групі та ЄП.

Але вам не можна надавати послуги іноземним контрагентам. Тобто продавати товари можна, надавати послуги — ні.

ФОП 3-ї групи. Обмежень для вас немає, ви можете працювати з іноземними контрагентами: надавати послуги, виконувати роботи, продавати товари за кордон.

Звертайтесь в службу підтримки Handmade-Hub для отримання консультацій щодо оформлення вашого бізнесу та виводу коштів на ФОП.

.

Найменування показникаГрупи платників
IIIII
Використання найманих працівниківДо 10 осібНеобмежено
Види діяльностіВиробництво або продаж товарів.Будь-який вид діяльності, за винятком обмежень, встановлених ПКУ (Податковий кодекс України)
З ким можуть співпрацюватиФізособи, підприємці  та юридичні особи, які використовують єдиний податок.Фізособи, підприємці, а також – юридичні особи на будь-якій системі оподаткування.
Максимальний обсяг річного доходу5 000 000 грн.7 000 000 грн.
Ставка податкуЗ 1 вересня 2020 рокуЄСВ 1100 грн/міс. + ЄП 944,6 грн/міс.Всього: 2044,60  грн/міс.З 1 вересня 2020 року 5% від прибутку для неплатників ПДВ + ЄСВ 1100 грн/міс.
Використання касових апаратівЗобов’язані при перевищенні суми річного доходу в 1 млн грн.Зобов’язані при перевищенні суми річного доходу в 1 млн грн.
Податковий (звітний) періодКалендарний рік.Календарний квартал.
Порядок ведення облікуКнига обліку доходів за вибором платника ведеться в електронному або паперовому вигляді.Книга обліку доходів за вибором платника ведеться в електронному або паперовому вигляді.

Регеструйся на сайті Handmade-Hub та виводь кошти на ФОП

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...