Де шукати постачальників для дропшипінгу у 2023 уникаючи шахраїв і посередників?

Де шукати постачальників для дропшипінгу у 2023 уникаючи шахраїв і посередників?

Дропшипінг вважається багатьма як найпростіший спосіб продавати товари онлайн. Це дійсно доволі просто модель, але навіть у ній є свої «підводні камені». По-перше, знайти надійного постачальника товару з адекватними цінами часто досить складно. По-друге, знайти оптових продавців у сфері дропшипінгу, не зіткнувшись спершу з неймовірною кількістю шахраїв та посередників, здається неможливим. Тоді, як саме налагодити такий бізнес та уникнути неприємностей? Про це поговоримо у цій статті.

Кілька слів про дропшипінг

Базова ідея дропшипінгу полягає у знаходженні, у першу чергу, постачальника – виробника чи оптового продавця, який буде згоден співпрацювати. Далі будується онлайн магазин і починається процес продажів. Основною відмінністю такої моделі від стандартного роздрібного продажу є те, що товари не закуповуються дропшипером заздалегідь, а відправляються кінцевому споживачу напряму від виробника/постачальника після того, як споживач замовить їх у дропшипера. 

Саме пошук вигідного постачальника є найбільшою складністю дропшипінгу. Але налагодивши такий контакт, можна доволі швидко та вигідно побудувати свій успішний бізнес. Його переваги очевидні: 

 • Можна працювати з дому, або з будь-якого місця. Немає прив’язки до складів та будівель магазину
 • Не потрібно заздалегідь закуповувати товари та організовувати логістику та зберігання
 • Не потрібен великий стартовий капітал
 • Можна легко змінювати асортимент товарів

Але є й мінуси. Не вийде продавати абиякий товар і успішно конкурувати з кращими роздрібними продавцями у сфері. Займаючись дропшипінгом, ви, хоча б спочатку, купуєте та продаєте по одному товару за раз. Це означає що закупівельна ціна може бути далеко не такою вигідною як ви б хотіли. 

Постачальники, як правило, надають значні знижки тільки тим роздрібним магазинам, які купують товар оптом, тобто у великій кількості за раз. Тому спочатку ціни у більшості дропшиперів вищі ніж у конкурентів, що купують партії товарів за нижчою вартістю, а прибуток – менший. 

Також не всі оптові мережі можуть запропонувати опцію дропшипінгу. 

То що ж тоді робити? 

Слід підбирати правильні товари, продаючи які ви можете бути конкурентоспроможними. Важливо спочатку провести базовий аналіз ринку, щоб надалі бути успішним дропшипером. 

Як знайти якісних постачальників? 5 порад

 1. Проаналізуйте як саме розповсюджуються товари у вашій сфері діяльності 

Є багато можливих шляхів якими товар може дійти до споживача. Розуміння каналів дистрибуції та місця у ланцюзі постачання, яке ви можете зайняти, допоможе вам знайти правильного постачальника для вашого бізнесу. Основними типами постачальників є:

 • Виробники
 • Імпортери 
 • Ексклюзивні постачальники 
 • Регіональні оптові мережі/дистриб’ютори 

У різних сферах різні канали постачання. Починаючи свій бізнес, скоріш за все, ви купуватимете товари у менших оптових постачальників по вищій ціні. Але з часом, коли виросте об’єм ваших продажів, ви зможете розраховувати на кращі ціни та вигідніші контракти з більшими компаніями. 

 1. Спробуйте спершу «вийти» на виробника

Враховуючи вище сказане, все ж таки має сенс спробувати почати з джерела. Зв’яжіться з виробником товару та дізнайтесь про можливі варіанти. Так ви зможете або отримати найвигідніші ціни, чи хоча б отримати перелік найкращих дистриб’юторів, щоб з них почати пошук. 

Чим менше «ланок» пройде товар перш ніж потрапити до вас, тим кращу ціну ви за нього заплатите, що дозволить вам бути більш конкурентоспроможними на ринку. 

 1. Зробіть перший крок у контакті з постачальником правильно

Візьміть ваш список постачальників який ви зібрали від виробника або відкритих джерел та зв’яжіться з кожним. Вам потрібно дізнатися мінімальні вимоги до замовлень та оптові ціни. Щоб отримати найбільше відповідей, будьте чесними, лаконічними та приємними. Можливо потрібно буде зателефонувати або періодично надсилати листи, щоб вашу пропозицію розглянули. 

 1. Подивіться оптові пропозиції на різних маркетплейсах 

На багатьох онлайн комерційних платформах є подібні оголошення. Однією з таких є Аліекспрес, або окрема платформа Alibaba Wholesale. На Аліекспрес спеціально для оптових покупців передбачена купівля цілих партій товару. Наприклад можна купити відразу 100шт. олівців. Щоб знайти такі оптові пропозиції на Аліекспресс в потрібній категорії в фільтрі товару задайте мінімальну партію товару.

Звісно, це не зовсім підходить під модель дропшипінгу, але це чудовий спосіб знайти більше можливих постачальників і окремо обговорити з ними можливість індивідуальних умов. 

 1. Приєднайтесь до тематичних груп, форумів, та інших професійних мереж у вашій сфері

Почніть спілкуватися з професіоналами у вашій сфері, та врешті решт ви станете одним з них. Приймайте участь у онлайн форумах, почніть будувати зв’язки, підпишіться на новини у вашій сфері, та загалом розвивайте навички нетворкінгу. Це надійний, хоч і не миттєвий спосіб знайти партнерів. 

Як розпізнати «несправжніх» оптових постачальників

Скоріш за все, шукаючи вигідних постачальників ви зустрінетесь з багатьма «самозванцями». Зазвичай це посередники, зі штучно завищеними цінами. 

Ось декілька ознак, за якими їх можна розпізнати. 

 • Вони просять додаткову оплату за співпрацю, часто наперед – справжні оптові постачальники для дропшипінгу зазвичай не ставлять таких вимог, крім деяких сайтів-агрегаторів оптових замовлень. Але агрегаторів зазвичай можна перевірити по їх онлайн-присутності, на відміну від приватних окремих постачальників. 
 • Вони продають будь-кому – щоб отримати справжню вигідну оптову ціну вам зазвичай доведеться укласти договір чи створити оптовий обліковий запис щоб довести що ви представляєте справжній бізнес. Більшість оптових продавців які приймають замовлення без підтвердження дійсності вашого магазину зазвичай є шахраями або роздрібними продавцями з завищеними цінами. 
 • Додаткова оплата перед замовленням – багато постачальників для дропшипінгу дійсно вимагають невелику попередню комісію в залежності від розміру та складності замовлення. Це стандарт у сфері дропшипінгу, адже пакування та відправка одиничних замовлень коштує набагато більше ніж оптових. 
 • Мінімальна кількість товарів у 1 замовленні – деякі оптові продавці ставитимуть мінімальну кількість товарів у замовленні або мінімальний чек. Таким чином фільтруються дійсно зацікавлені у співпраці дропшипери від осіб, які просто витрачають час постачальника. 
 • Останнє може бути проблемою для початківців. Наприклад, що робити коли постачальник вимагає замовлення мінімум на 500$, а у вас тільки 1 замовлення на 100$? У такому разі, найкращим варіантом буде все ж таки внести передплату у повному обсязі, не зважаючи на те що потрібна лише 1 одиниця товару. Це допоможе довести партнеру свої наміри та завоювати їх довіру.  

Список ресурсів, де можна почати пошуки свого ідеального постачальника

Однією з найпопулярніших джерел товарів для дропшиперів залишається AliExpress. Хоча напряму маркетплейс не надає послуги дропшипінгу, але є багато платформ які дозволяють контактувати з постачальниками, або навіть відразу додавати товари на продаж у свої платформи дропшипінгу. 

сь кілька доступних для початківців інструментів дропшипінгу з AliExpress:

 1. Dropship.Me

Один з найпопулярніших інструментів для дропшиперів які використовують WordPress чи WooCommerce. У цьому сервісі більше ніж 50000 товарів з Аліекспресу, які можна імпортувати на свій сайт. 

 1. WooDropship

Ще один плагін для WordPress який дозволяє продавати майже будь-який товар з Аліекспресу на вашому сайті. Все що треба для початку це інтегрувати цей плагін з сервісом WooCommerce. 

 1. DSers

Це офіційний партнер AliExpress у дропшипінгу. Цей застосунок легко інтегрується у Shopify, Wix, WooCommerce, надаючи швидкий та зручний доступ до тисяч постачальників, товарів та продавців. 

 1. Alidropship

Alidropship це, мабуть, найлегший з подібних інструментів. Встановлюється як простий плагін на WordPress і дозволяє створити свій магазин дропшипінгу всього за кілька кроків. Це досить дешевий і низько-ризиковий варіант, чудово підходить для новачків. 

 1. Alibaba

Alibaba це один з найбільших веб сайтів у світі, і найкраща його перевага у тому, що там можна знайти виробників товарів з порівняно низькими цінами. Але зверніть увагу, що це інструмент перш за все для пошуку постачальника, а не простого додавання товару на свій сайт, як у попередніх варіантах.

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...