Що таке фулфілмент?

Український бізнес не стоїть на місці і з кожним днем все більше розширює географію своїх клієнтів по всьому світу. Але для успіху якісного товару тепер мало: через насиченість ринку клієнти стають вибагливіші, а тому потребують виключного сервісу та швидкої доставки. Але товар від його отримувача відділяють митниця, регулювання та тисячі кілометрів. І що ж робити, якщо з України посилки їдуть довше, ніж того вимагає ринок? На щастя, послуга фулфілменту допоможе налаштувати логістику без власного складу в іншій країні за помірну ціну. Що таке фулфілмент та яка його користь для онлайн-магазинів розповідає Іван Вяхірев — керівник відділу міжнародної доставки.

Що таке фулфілмент

Головною задачею фулфілменту є зберігання ваших товарів на складі за кордоном. Це економить ваш час та кошти. Крім того, товар буде доставлений клієнту швидше, ніж з України, не ризикуючи затриматись на кордоні.

Тільки уявіть, як складно було б малому чи середньому бізнесу налаштувати міжнародну логістику самостійно: обладнання, оренда, наймані працівники. Не варто забувати ще й про технологічну складову —  програмне забезпечення, автоматизація складської системи та співпраця з поштовими операторами. Це було б занадто затратно: як по часу та зусиллям, так і по вартості. Фулфілмент дозволяє уникнути головного болю да суттєво заощаджує ваш час та гроші.

Варто звернути увагу, що фулфілмент — це не просто зберігання певних товарів на складі. Зазвичай фулфілмент центри займаються складською логістикою та працюють за домовленістю. Наприклад, Handmade-Hub UA, займаючись  фулфілментом, пропонує такі послуги:

 • пакування та комплектація товарів;
 • відправлення замовлень;
 • облік товарів;
 • обробка повернень;
 • оформлення необхідних документів;
 • маркування товару тощо.
фулфілмент

Як фулфілмент для інтернет-магазинів впливає на продажі 

Якщо коротко — то чудово! Делегування логістики допомагає підприємцям уникнути турбот щодо доставки, відкриваючи можливість витратити більше часу на розвиток свого бізнесу. До того ж, сезонні пікові продажі (наприклад, у період свят чи світових розпродажів) проходять значно легше, адже фулфілмент знижує навантаження на продавця.

Використання послуги фулфілменту дає можливість збільшення обсягів продажів, оскільки має наступні переваги:

 • відправка з фулфілмент складу день у день;
 • доставка всього за декілька днів після замовлення;
 • можливість виконання екстрених замовлень, коли клієнту треба «на вчора»;
 • збільшення кількості позитивних відгуків;
 • зменшення % проблемних відправок;
 • зменшення ризиків диспутів та повернень.

Завдяки прогнозам на базі досліджень Sheer Analytics and Insights можна побачити, що ринок фулфілменту у проміжку між 2021-2031 роками зросте на 7,7% та трансформує e-commerce. Це відбувається завдяки постійному збільшенню кількості інтернет-покупців. Через це онлайн-магазини вимушені шукати способи якнайшвидше доставити товар клієнтам, інакше можуть просто не витримати конкуренції. Це стимулює їх звертатися до компаній, які надають послуги фулфілменту та оптимізувати логістичну складову свого бізнесу.

Чому варто скористатися послугою фулфілменту

У 2023 році 71% усіх товарів, з якими працювала компанія Handmade-Hub UA, було відправлено покупцям в США. Це показує, що наявність продукції на складі в країні покупця дає можливість конкурувати з місцевими виробниками, що, в свою чергу, допоможе збільшити продажі.

Ми в Handmade-Hub ще з 2018 року допомагаємо українським підприємцям виходити на міжнародний ринок та оптимізовувати для цього логістику. Ми маємо фулфілмент склади в США та Польщі. 

Надаючи послуги фулфілменту, ми забезпечуємо:

 • відправку товару покупцеві напряму зі складу в день замовлення, тому доставка займає всього 1—4 дні;
 • безкоштовне зберігання товару протягом 180 днів;
 • послуги розмитнення в США;
 • ведення складського обліку та відображення залишків товару в режимі online.

Handmade-Hub UA з особистого досвіду знає, як покращити видачу магазину при онлайн-пошуку та викликати у покупців більше довіри: достатньо надати покупцеві трек-номер місцевої служби доставки.

Фулфілмент — це чудовий логістичний інструмент, здатний вирішити більшість питань та проблем стосовно доставки, полегшити роботу з великою кількістю замовлень, а також заощадити час і гроші.

Цікавитесь фулфілментом?


Схожі публікації

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...