Зростає державна підтримка українських підприємців

Раді повідомити про те, що активний розвиток eCommerce в Україні знаходить все більше підтримки з боку держави. Так, все частіше зʼявляються грантові програми на кшталт «Власної Справи» від Міністерства економіки України для підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу.

Подібні заходи-зустрічі дають можливість підприємцям  особисто познайомитися з однодумцями, що також  прагнуть допомагати розвивати економіку країни за рахунок виходу українських продуктів на міжнародний ринок. 

Микола Серветник

Микола Серветник, керівник відділу Upgrade Handmade-Hub UА, нещодавно так само долучився до програми «Власної Справи» в якості спікера, де окреслив проблематику, шляхи та перспективи  виходу українських виробників на міжнародні маркетплейси зі своїми товарами. 

Серед інших державних ініціатив на які варто звернути увагу  підприємцям є програми підтримки бізнесу від Дія.Бізнес. Микола Серветник виступив на зустрічі Дія. Бізнес Ужгород перед авдиторією ініціативних мешканців Закарпаття та інших регіонів країни з лекцією про особливості запуску бізнесу для українських підприємців на  платформі Amazon. 

Наразі ж Handmade-Hub UA бере активну участь в реалізації спільного проєкту з Webpromo Experts, де розповість як стартувати на Amazon. Також в проєкті передбачена грантова програма для ветеранів, УБД та їх найближчих родичів згідно якої вони мають шанс отримати курс лекцій безкоштовно. Заявку на участь можна заповнити тут.

За словами Миколи Серветника:

Навіть в умовах воєнного часу держава знаходить ресурси задля підтримки нових напрямків бізнесу — зокрема, електронної комерції як найбільш динамічного на сьогоднішній день.

Мене, як підприємця, такі тенденції суттєво підбадьорюють, адже вони свідчать про  «адекватну» реакцію держави на  активність українського підприємництва. Це має колосальне значення для економіки країни.

Найближчим часом сподіваємось побачити ще більше державних програм підтримки підприємців!”. 

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...