«Експорт 360°»: Центр Дія.Бізнес у Рівному та Handmade-Hub UA запустили спільний проєкт для розвитку e-commerce-підприємців Рівненщини

«Експорт 360°»: Центр Дія.Бізнес у Рівному та Handmade-Hub UA запустили спільний проєкт для розвитку e-commerce-підприємців Рівненщини

17 березня 2024 року Центр Дія.Бізнес у Рівному та Handmade-Hub UA підписали меморандум про співпрацю в рамках якої відбудеться офлайн-курс для підприємців Рівненщини «Старт в e-comm. Etsy». 

Мета даної співпраці націлена на розвиток рівненських підприємців в міжнародній торгівлі, популяризацію e-commerce бізнесу, а також передбачає нетворкінг серед бізнесменів, що прагнуть масштабування на світовий ринок.

Курс «Старт в e-comm. Etsy» складатиметься з 5 зустрічей на базі Центру ДІЯ.Бізнес у Рівному. Їх проведе керівник відділу Upgrade компанії Handmade-Hub UA Микола Серветник. За 5 тижнів учасники курсу дізнаються:

  • для кого підійде маркетплейс Etsy та яка вартість старту;
  • з якими товарами виходити на Etsy;
  • як зареєструвати магазин на маркетплейсі;
  • правила оформлення магазину, лістингів та профілів доставки;
  • як налаштувати SEO та внутрішню рекламу на Etsy;
  • як виводити зароблені кошти на Payoneer.

Також курс передбачає домашні завдання та супровід експерта, що допоможе отримати максимум практичних навичок для старту в міжнародній онлайн-торгівлі.

Перше заняття відбудеться 8 березня на базі Центру Дія.Бізнес у Рівному. Участь в курсі для підприємців безоплатна, але обовʼязкова попередня реєстрація за посиланням. Кількість місць обмежена. 

Курс «Старт в e-comm. Etsy» реалізовується Центром Дія.Бізнес у Рівному у співпраці із Handmade-Hub UA, компанією повного циклу, що допомагає українським виробникам та підприємцям масштабувати свої бренди на міжнародний онлайн-ринок в рамках регіонального експортного проекту «Експорт 360°».

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...