Мінцифра створила петицію для дозволу реєстрації магазинів Etsy з України

Мінцифра створила петицію для дозволу реєстрації магазинів Etsy з України

Дана петиція спрямована на те, щоб спростити розвиток бізнесу в Україні. Для розгляду потрібно зібрати 25 000 підписів, наразі їх є понад 22 000. Підписати петицію можна тут.

Система Etsy Payments не працює в Україні, тому з квітня 2021 можливість реєстрації для Українців зупинена. Магазини, які створені до цього повноцінно функціонують.

Також Мінцифра веде перемовини з керівництвом Etsy по даному питанню. Станом на 06.04 вони анонсували на своїй сторінці в Instagram, що:

“Etsy вже готові розглядати можливість відкриття платформи для українців”.

Це чудова новина для усіх Українських хендмейдерів!

Окрім цього Міністерство цифрової трансформації анонсували ще одну петицію для відкриття в Україні міжнародної платіжні системи Stripe. Вона відзначається високою швидкістю обробки платежів та підвищеною безпекою. Нею зазвичай користуються представники ІТ сфери, інтернет-комерції, благодійні організації.

Тож навіть під час війни Україна розвивається, та спрощує ведення бізнесу. Що стосується останнього, то компанія Handmade-Hub UA теж невдовзі анонсує проєкт, який допоможе відновити бізнес в регіонах, які постраждали від воєнних дій!

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...