Shopify: як підключити платіжну систему

Підключення платіжної системи до Shopify є необхідним кроком для повноцінного функціонування онлайн-магазину. Зручні та безпечні способи оплати важливі для отримання клієнтів. Сьогодні ми розберемося, як же налаштувати платіжну систему Shopify з України.

Що таке платіжна система

Електронні платіжні системи призначені для здійснення платіжних операцій в інтернеті. За допомогою платіжної системи можна здійснювати розрахунок за товари та послуги, наприклад, оплачувати мобільний звʼязок, комунальні послуги, телебачення, покупки в інтернет-магазинах тощо.

Які платіжні системи для електронної комерції є в Україні

Україна не відстає від тенденцій фінансових операцій. Які платіжні системи є популярними в сфері електронної комерції в Україні?

 • LiqPay: електронна платіжна система від ПриватБанку, за допомогою якої користувачі можуть розраховуватися картками MasterCard, Visa, UnionPay, Простір; її використання охоплює понад 120 країн світу;
 • WayForPay: дозволяє здійснювати оплату картками будь-якого банку; 
 • Fondy: приймає онлайн-платежі з використанням карток MasterCard, Visa, Простір, електронних гаманців Google Pay, Apple Pay та терміналів;
 • Portmone: підтримує картки Visa, MasterCard, Cirrus, Maestro.

Які платіжні системи можна підключити до Shopify з України

 • Fondy: ця платіжна система дозволить вам підключити до Shopify прийом платежів з банківських карток, Google Pay та Apple Pay гаманців. Крім того, сторінку чекауту Fondy можна стилізувати під дизайн власного магазину. А після першої покупки через Fondy покупцеві вже не доведеться повторно вводити свої дані у форму оплати Fondy, купуючи товари десь в інтернеті;
 • Verifone: зручна та безпечна платіжна система, яка підтримує понад 100 способів оплати; крім того, продавці з її допомогою можуть налаштувати різні типи платежів, створювати звіти та аналітику, керувати підписками та багато іншого;
 • Skrill: міжнародна платіжна система, яка надає доступ до більш ніж 100 способів оплати; однією з головних її переваг є можливість працювати з криптовалютами;
 • Stripe: платіжна система, яка підтримує кредитні та дебетові картки, PayPal, Apple Pay, Google Pay, а також банківські перекази та чеки. Також система має цікавий інструмент – Stripe Radar, який використовує машинне навчання для виявлення потенційно підозрілих транзакцій та допомагає виявити шахрайство.

Які методи  оплати варто включити до магазину на Shopify

 • Оплата банківськими картками: цей спосіб оплати підтримується практично всіма платіжними агрегаторами.
 • PayPal: за статистикою за 2021 рік, 22% всіх онлайн-покупок у США були оплачені через PayPal, при тому що 87.5% онлайн-покупців мають свій аккаунт у PayPal. Цей метод оплати настільки популярний через гарантії, які надає PayPal своїм користувачам у відшкодуванні коштів у випадку, якщо покупка була непрозорою або товар не відповідає якості.
 • Альтернативний метод оплати: як додаткову опцію оплати, ви можете запропонувати своїм клієнтам можливість розрахунку криптовалютою, прямим банківським переказом або оплатою при отриманні товару. Наявність альтернативного методу оплати буде корисною в разі, якщо якийсь клієнту не достатньо стандартних варіантів оплати або в основного агрегатора платежів виникне технічна неполадка.

Як підключити платіжну систему до Shopify за 6 простих кроків

Для цього вам потрібно зайти на сайт або в додаток Shopify та виконати декілька простих кроків. 

 1. Натисніть на кнопку, зображену на скріні.
 1. Після цього перейдіть до налаштувань (Settings):
 1. Переходимо до наступного етапу: заходимо до розділу Платежі (Payments)
 1. У розділі з платежами нам потрібні Підтримувані способи оплати (Supported payment methods). В цьому вікні натискаємо на плюсик, щоб додати спосіб оплати (Add payment method).
 1. Після цього вам відкриється нова сторінка, на якій ви можете обрати  зручний для вас спосіб. Для цього оберіть пошук за методом оплати (Search by payment method) або за провайдером (Search by provider).
 2. Після того, як ви оберете зручний для вас варіант, нам залишається тільки активувати (Activate).

Після цього платіжна система буде підключена до вашого акаунту.

Що робити, якщо виникли труднощі з підключенням 

Звичайно,  весь процес створення магазину може бути доволі складним. Саме тому Handmade-Hub UA може допомогти вам у роботі з платформою Shopify. При співпраці з нами, вам знадобиться всього один крок – написати нам! Адже підключення платіжних систем є частиною пакету послуг із розвитку Shopify, в який входять також створення магазину, його наповнення та приведення трафіку. 

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...