Старт на Ebay – з чого розпочати

Старт на Ebay – з чого розпочати

Розпочати варто з реєстрації.

Перед реєстрацією на eBay важливо розуміти всі нюанси цього маркетплейсу, а саме:

 1. Проаналізувати, чи підходить ваш товар для продаж на цьому маркетплейсі. Приміром в 2021 році найуспішнішими були такі категорії товарів:
 • Електроніка
 • Одяг та взуття
 • Товари для фітнесу
 • Домашній декор
 • Ювелірні вироби та годинники
 • Колекційні товари
 • Товари для домашніх тварин
 1. Бути готовим до витрат – платформа передбачає щомісячне стягнення плати та пропонує різні тарифи залежно від ваших потреб.
 2. Магазин на eBay підійде для вас, якщо ви плануєте велику кількість продаж, адже в іншому випадку це буде фінансово не вигідно.
 3. Перед відкриттям магазину потрібно створити аккаунт продавця та, щоб не отримати неочікуваний бан, детально ознайомитися із правилами сайту і правилами створення карток товарів.

Наступним логічним кроком буде підключення прийому платежів.

В 2021 році продавці отримали можливість на виведення своїх зароблених грошей через всесвітню платіжну систему Payoneer. Зараз усі платіжні процеси акумулюються всередині інтерфейсу платформи, і eBay є єдиним посередником між продавцем та покупцем. 

Реєстрація в системі PayPal не потрібна! Тому, щоб підключити прийом платежів на eBay, продавцю необхідно створити новий акаунт Payoneer і прив’язати його до свого облікового запису eBay. 

За наявності декількох облікових записів eBay необхідно створити новий обліковий запис Payoneer для кожного з них, але не більше 5.

Пошук покупців

Далі варто шукати клієнтів – тут стане в нагоді якісний опис карток товарів, SEO оптимізація, внутрішня реклама, створення промоактивностей. До речі, eBay дозволяє налаштовувати зовнішню рекламу на ваш інтернет-магазин, а не тільки в межах своєї платформи. Детальніше, як привабити покупців, та про тренди eCommerce 2022 можна переглянути за цим лінком.

Також можна скористатися такими порадами:

 • Вибрати назву магазину, яка відразу повідомить покупцям що ви продаєте;
 • Проаналізувати конкурентів вашої ніші;
 • Перед запуском перевірити заповнений магазин з точки зору покупця – чи достатньо якісні та інформативні картки товару, умови купівлі, доставки;
 • Не порушуйте авторські права – на платформі заборонено розміщувати товари з зображеннями чи логотипами відомих брендів, які вам не належать.

Оптимізація процесів

Зазвичай продавці не обмежуються одним маркетплейсом та масштабують свої продажі на міжнародному ринку. Часта проблема, яка може виникнути, це банальна нестача “робочих рук”, або часу, щоб розібратися з усіма нюансами окремих сайтів. Ми з задоволенням вас проконсультуємо, допоможемо передбачити та завчасно вирішити усі проблеми, які можуть виникнути. Тут ви можете замовити індивідуальну консультацію або послугу “Старт на eBay”, що значно скоротить час для налаштування систематичних продажів ваших товарів.

Доставка

Після якісного налагодження перелічених вище процесів ви цілком очікувано будете здійснювати продажі. І варто завчасно мати на увазі служби доставки, які підійдуть для різних типів відправок, адже для когось буде важливою Express доставка, а в деяких випадках найоптимальнішим рішенням буде Консолідація. Наразі ми працюємо з такими поштовими службами як TNT, DHL, FedEx, USPS. Всі актуальні ціни та терміни доставки можна перевірити за цим лінком.

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...