Зміни умов зберігання в фулфілмент-центрі в США

Зміни умов зберігання в фулфілмент-центрі в США

Наша команда протягом двох років постійно оптимізувала свої процеси, щоб зберегти незмінні ціни, незважаючи на зростання цін перевізників та інші зовнішні фактори. Проте змінені ринкові умови змусили нас внести корективи в наші тарифи. З 1 липня 2024 року ми змінюємо плату за операційну обробку посилки на фулфілмент-складі до $1,99, що означає збільшення вартості лише на 4 центи.

Також з 1 липня 2024 року ми змінюємо умови зберігання товарів у нашому фулфілмент-центрі в США:

  • Період безкоштовного зберігання: 1 місяць від дати прийняття на склад
  • Плата за зберігання: Починаючи з 2-го місяця, якщо на складі на кінець кожного місяця залишається понад 70% загального об’єму товарів, на весь залишок нараховується плата $0,5 за кожен 1 кг

Кілька прикладів: 

Якщо ви відправили 100 товарів на склад, і протягом перших двох місяців продали та відправили більше 30 штук, то для вас продовжується безкоштовне зберігання.

Якщо надалі ви продовжуєте кожен місяць відправляти більше ніж 30% від загального обʼсягу запасів на складі, то ми пролонгуємо безкоштовне зберігання.

У яких випадках застосовується платне зберігання: якщо на початок місяця у вас на складі зберігається 200 одиниць товару, а ви продали та відправили тільки 20 штук, тоді на залишок 180 одиниць буде йти списання за зберігання

Ми розширюємо градацію по вазі до 9 кг, що дозволило нам знизити ціни на деякі вагові категорії до 20%:

  • До 1 кг: крок 100 г
  • Від 1 до 2 кг: крок 200 г
  • Від 2 до 9 кг: крок 500 г

Щоб скористатися старими умовами послуги фулфілмент, потрібно відправити товар на склад до 1 липня 2024 року. Якщо ви вже користуєтесь послугами фулфілменту на цей момент, нові зміни для вас почнуть діяти з 1 вересня 2024 року.

Сподіваємося на ваше розуміння. Якщо у вас виникли додаткові питання, наша служба підтримки завжди на зв’язку.

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...