Особливості відправки посилок в ЄС та Великобританію 2022

Багато країн мають свої вимоги до оформлення посилок. Щоб уникнути непередбачуваних ситуацій, розповідаємо про правила оформлення відправлення в країні Євросоюзу та Великобританії. 

При продажу на маркетплейсах до 150 євро 

Податок стягується з купівлі відразу при оплаті товару. Продавець одразу отримує IOSS (VAT/TAX/ VOEC) номер — назва (абревіатура) залежить від країни покупця. Цей номер обов’язково потрібно додати при оформленні посилки. 

Відразу після передачі посилки поштовому оператору інформація потрапляє в митну службу країни отримувача. Коли клієнт отримує посилку, вона вже розмитнена.

Через Handmade-Hub UA, ви можете додатково надіслати нам скрін замовлення і ми додамо його роздрукований варіант до посилки — це дозволить пришвидшити час проходження митниці. 

Якщо вартість посилки більше 150 євро, або продаж був здійснений на особистому сайті

У цьому випадку податок не буде сплачуватися в момент оплати — покупець самостійно сплачує його при доставці посилки. 

Кожен вид товару має свій митний код (код HS). Його потрібно також вказувати при відправці посилок. Він потрібен для того, щоб митниця змогла застосувати розмір даних для даного типу відправки, та автоматизовано опрацьовувати цю посилку. 

При оформленні посилок на сайті Handmade-Hub UA ми спростили процес введення кодів — вам достатньо вписати назву товару, і код автоматично підтягнеться. Якщо цього товару немає в списку – зверніться до нашої служби підтримки, і ми допоможемо його додати.
27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...