Переваги експрес-доставки від Handmade-Hub UA

Клієнти Handmade-Hub UA  мають можливість замовити експрес-доставку посилок значно дешевше в порівнянні з самостійним оформленням відправлень через поштові служби DHL або FedEx 

Чому відправляти через Handmade-Hub UA дешевше? 

Handmade-Hub UA — компанія-партнер сервісів DHL, FedEx й Nova Global в Україні, тому надсилати посилки через нашу службу доставки набагато вигідніше. При цьому, вам не потрібно витрачати час на оформлення документації — всі рутинні процеси ми беремо на себе. Єдине, що потрібно з вашого боку — це відправити вашу посилку Новою Поштою на наш слад у місті Києві. 

Також існує опція виклику кур´єра за вашою адресою для вилучення посилки та передачі її безпосередньо на наш склад або у потрібну поштову службу. З переліком міст та умов оформлення кур’єрських послуг можна ознайомитися у нашій статті «Кур’єри Handmade-Hub UA у найбільших містах України»

Тарифи на міжнародну доставку товарів

Для прикладу наводимо порівняльну таблицю з тарифами на доставку через Handmade-Hub UA та при самостійному оформленні посилок через сервіси DHL, FedEx і TNT. 

Доставка в США 

до 1 кг 
Служба доставки Handmade-Hub 32 $ 
Самостійне оформлення 65-90 $ 
до 10 кг Служба доставки Handmade-Hub 74 $ 
Самостійне оформлення 190-310 $ 
до 20 кг Служба доставки Handmade-Hub 194 $
Самостійне оформлення 305-460 $ 
Доставка в Німеччину 
до 1 кг Служба доставки Handmade-Hub 21 $ 
Самостійне оформлення 40-80 $ 
до 10 кг Служба доставки Handmade-Hub 66,7 $ 
Самостійне оформлення 125-235 $ 
до 20 кг Служба доставки Handmade-Hub 186,7 $ 
Самостійне оформлення 190-345 $ 

Як прискорити доставку?

Якщо у вашому місті є відділення DHL, наші менеджери замовлять кур´єра, який забере у вас відправлення за зручною для вас адресою.

Перелік міст в яких можна замовити послугу виклику кур’єра DHL включає: 

Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Кривий Ріг, Полтава, Кропивницький, Миколаїв, Вінниця, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Житомир, Ужгород, Тернопіль, Хмельницький, Біла Церква, Чернігів, Суми, Черкаси, Херсон, Кременчук, Кам’янець-Подільський, Олександрія, Умань, Краматорськ. 

Ви також можете перевірити наявність послуг DHL  у вашому місті через зручний фільтр-пошук на сайті DHL, вказавши своє  місто, поштовий індекс, назву вулиці чи будинку. 

Якщо ви не знайшли потрібний вам населений пункт в переліку чи у пошуку на сайті DHL, — зверніться в службу підтримки Handmade-Hub. Ми обов´язково з’ясуємо всі деталі та направимо кур’єра в бажану локацію.  Для виклику  кур’єра Fedex чи TNT також можете звернутися в нашу службу підтримки. 

Також можливий виклик кур’єра при відправці посилки Новою Поштою або безпосередня відправка посилок з відділення Нової Пошти до Європи.

Не зволікайте! З Handmade-Hub UA надійна доставка доступна в один клік. Жодної бюрократії з оформленням — лише економія часу та коштів!  

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...