Реєстрація в Payoneer — як зареєструвати та налаштувати акаунт

Реєстрація в Payoneer — як зареєструвати та налаштувати акаунт

Payoneer є світовою платіжною системою, що спеціалізується на наданні послуг для міжнародних фінансових операцій. Ця компанія надає можливість індивідуальним користувачам, фрілансерам, підприємствам та онлайн-торговцям проводити глобальні платежі та отримувати кошти з усього світу. Використання Payoneer дає змогу легко та ефективно керувати фінансами в міжнародному масштабі, спрощуючи обмін валют, зменшуючи комісії та забезпечуючи зручний доступ до грошей.

Для українців же Payoneer — ключ до роботи на багатьох світових маркетплейсах, зокрема робота на Etsy через Etsy Payments.

Для всіх, хто ще не стикався з Payoneer, створили покрокову інструкцію по створенню акаунту та зібрали кілька корисних лайфхаків. Скоріше читайте:

Крок 1: Вибір діяльності на Payoneer

Для початку вам потрібно вказати ваш вид діяльності — цей розділ пояснює ваші фінансові надходження. Для виробників та продавців краще підходять варіанти «Онлайн-продавець» або «Фрілансер». 

Вибір діяльності на Payoneer - вказівка на вибір виду діяльності під час реєстрації

Крок 2: Призначення Payoneer

На цьому етапі вам потрібно обрати для чого ви будете використовувати платіжну систему. Для торгівлі на Etsy підходять варіанти «Оплата постачальникам», «Отримання коштів від продажів на маркетплейсах».

Призначення Payoneer - вкажіть мету використання платіжної системи

Крок 3: Тип акаунту Payoneer

На цьому етапі вам потрібно обрати між індивідуальним акаунтом або профілем підприємця. Навіть якщо ви зареєстровані в Україні як ФОП, в Payoneer ви можете обрати індивідуальний акаунт. Це пов’язано з тим, що за українським законодавством ви не можете виводити гроші з міжнародної платіжної системи на свій рахунок ФОП, а можете зарахувати його лише на рахунок фізичної особи. Докладніше можна прочитати у нашій статті «Etsy Payments та Payoneer: особливості роботи в Україні».

Тип акаунту Payoneer - вказівка на вибір індивідуального або підприємницького акаунта під час реєстрації

Крок 4: Внесення даних

Введіть свою електронну пошту, надійний пароль.

Внесення даних у систему - ваш пароль та електронна адреса

Потім введіть свою адресу. Важливо, щоб ви могли її підтвердити платіжними документами або квитанціями на комунальні платежі. Також радимо вказувати однакові адреси на Etsy та Payoneer. Практика блокування акаунтів, в яких не співпадають дані вже існує на Amazon, тож Etsy теж може вдатися до додаткових верифікацій.

Введення особистих даних під час реєстрації

В платіжній системі зараз діють обмеження на реєстрацію з кількох регіонів України, мова йде про Автономну Республіку Крим, Донецьку та Луганську області. Людям, що жили у цих регіонах, радимо вказувати не адресу офіційної реєстрації (прописки), а реальну адресу за якою ви проживаєте та можете підтвердити її квитанціями, договором оренди чи іншими документами.

Якщо у вас виникли проблеми при реєстрації з Запорізької або Херсонської області та ваш акаунт заблокували, радимо звернутися у службу підтримки Payoneer.

Після цього ви вказуєте своє ім’я та прізвище, радимо використовувати дані закордонного паспорту.

Крок 5: Підтвердіть свою електронну адресу

Підтвердження електронної адреси

Перейдіть у пошту та пройдіть верифікацію. На цьому ж етапі платіжна система пропонує підключити двофакторну авторизацію. Це допоможе додатково захистити ваш акаунт від шахраїв, тому не ігноруйте цю пропозицію.

Перевірка та підтвердження електронної адреси

Крок 6: Верифікація акаунту Payoneer

Верифікація акаунту Payoneer

В центрі верифікації вам потрібно надати свої документи, всі вимоги до фото є одразу на сторінці. Поставтеся до цього питання максимально серйозно та зробіть якісні фото документів, інакше ваш акаунт можуть відхилити.

Процес верифікації та подача документів для завершення реєстрації

Якщо ви зробили все правильно, з’явиться вікно з подякою.

Подяка за верифікацію

Після завершення реєстрації, ваш обліковий запис буде перевірений адміністрацією. Зазвичай, процес активації займає не більше 3 днів. Сподіваємося, що наша інструкція допомогла вам зареєструватися, більше інформації про особливості роботи через Payoneer ви можете отримати у наших спеціалістів.

27 маркетингових порад для кращих продажів в 2023...